تست زنی در دوران جمع بندی

 

‍ #مشاوره

📚 حل تست در این زمان؛شاه کلید موفقیت در کنکور…

 

✅ حل تست در دوران جمع‌بندی به دو دلیل بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می‌کنه.اول اینکه تست زنی به شما کمک میکنه تا نکاتی که تا اینجای کار از دروس مختلف بدست آوردید رو در قالب تست یکبار دیگه مرور کنید.دوم اینکه ذهن شما را در شرایط مسابقه قرار می‌دهد.

✅ طبق تجریبات بدست اومده برای مرور مطالب دو دسته دانشجو وجود داره:

💎 دسته اول داوطلبانی هستند که برای مرور مطالبی که خوندن دوباره سراغ همون مطالب میرن و سعی میکنن چندین بار یک مطلب رو بخونن.این افراد عقیده دارند که برای تست زدن باید به اوج تسلط برسند تا حس خوبی از حل تست بدست بیارند.

 

💎 دسته دوم داوطلبانی هستند که برای مرور مطالب سراغ تست‌های اون بخش میرن.شاید به تسلط صد در صدی هم برای حل تست‌ها هنوز نرسیده باشن اما انتقال مطالب و تثبیت اون در حافظه‌ی بلند مدت برای این گروه خیلی بهتر اتفاق میفته.

 

✅ گفتیم تست زدن یه کمک دیگه هم به شما میکنه و اون اینکه شما را در شرایط رقابت قرار میده.ورزشکارای حرفه‌ای هر چقدر به زمان مسابقه اصلی نزدیک میشن در کنار تمرینات سخت خودشون مسابقاتی برای آماده سازی خودشون ترتیب میدن… تست زنی هم با ذهن شما همین کار را انجام میده.هرچقدر چشمتون به دیدن تست بیشتری عادت کنه آمادگی بالاتری سر جلسه کنکور خواهید داشت.

 

✅ در این دورانی که تا کنکور باقی مونده بخش زیادی از زمان خودتون رو باید به حل تست اختصاص بدین.وسواس مطالعاتی رو کنار بزارید و ببینید طراح سوال چشمش دنبال چی میگرده!

 

➖➖➖➖➖➖➖➖➖

 

ارتباط با ما :

۰۳۵۳۸۲۰۴۵۴۴

۰۹۱۹۹۱۰۱۲۴۳

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *