دوره چهارم تندخوانی

دوره چهارم تندخوانی

تند خوانی چیست ؟
یکی از مهارت های علمی و تکنیک های مطالعه صحیح است و هر فردی که خواهان مطالعه با کیفیت تر در بازه زمانی کمتر میباشد میتواند از آن بهره ببرد!
حال اهمیت تند خوانی برای متقاضیان کنکور و یا دانش آموزان و یا مدیران سازمان ها و شرکت ها بیشتر اهمیت پیدا میکند ، علی الخصوص در زمانیکه نمیتوانند راحت تر مطالعه کنند..
بعضی از دلایل عدم مطالعه صحیح میتواند نداشتن تمرکز ، سرعت پایین مطالعه ، خستگی و خواب آلودگی ، وسواس در یادگیری و بازگشت به عقب و.. باشد که در دوره های تندخوانی به تمامی آنها بصورت علمی پرداخته خواهدشد.

یکی از تکنیک هایی که مخاطبان در این کارگاه ها خواهند آموخت این است که نباید انتظار داشت در یک بازه زمانی 3 یا 4 ساعته و یا حتی 6 ساعته بتوانیم تمامی مطالب را در ذهنمان تثبیت کنیم و یادبگیریم(چیزی که 90 درصد افراد بر این باور اشتباه هستند!!!!!!) بلکه در این کارگاه ها خواهید آموخت یادگیری در زمان کم(البته با فراگیری تمرین ها و تکنیک ها) میتواند هم زمان شما را ذخیره نماید و هم کمک میکند تا سایر دروس خود راهم مطالعه نمایید و مطالعه شما دیگر خسته کننده و امری عذاب آور نخواهد بود و در عین حال کیفیت بهتری هم در مطالعه خودتان خواهید یافت.

اما اگر بخواهیم خیالتان را راحت کنیم باید بگوییم :
ما به شما تضمین میدهیم شرکت در کارگاه های تندخوانی میتواند تحولی در نحوه مطالعه شما ایجاد مینماید و چنانچه رضایت کافی از این دوره را نداشته باشید تمامی وجه پرداختی شما استرداد خواهد شد.
پس خودتان را برای تعطیلات عید آماده کنید و قبل از آن تندخوانی را فرابگیرید و خودتان را به اهدافتان نزدیکتر کنید!

دوره چهارم کارگاه های تندخوانی استاد زنگنه
(آخرین دوره در سال 1398)

زمان دوشنبه ها : از ساعت 15 الی 19
شروع از 5 اسفند 1398

ثبت نام و رزرو کارگاه : 02122856620 – 02122875970

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.