تنها مرکز برگزار کننده کلاس های MHLE در کرج(زبان دکتری وزارت بهداشت)

بنا بر در خواست های مکرر دانشجویان محترم  که داوطلب کنکور دکتری وزارت بهداشت هستند،تصمیم گرفتیم کلاس زبان MHLE (زبان ویژه دکتری وزارت بهداشت) را در کرج برگزار کنیم. در این راستا تحقیقات فراوانی انجام دادیم که منجر به شناخت استاد بسیار با تجربه و متبحردر این زمینه آقای استاد کریمی شد.ایشان بیشتر از 10 سال است که در زمینه تدریس دوره های آمادگی MHLE تجربه دارند.و از درصد بسیار بالای رضایتمندی دانشجویان بهره مند هستند.و هم اکنون در گروه آموزشی دکتر خلیلی تهران هم ایشان مدرس کلاس های MHLE هستند.

این کلاس در 10 جلسه چهار ساعته برگزار می شود و بسیار مفید است. و پس از گذراندن کلاس شما قادر خواهید بود که آزمون MHLE را با بهترین نمره سپری کنید.لازم به ذکر است که یادآور شوم در صورتی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارید داشتن  یکی از مدارک زبان (MHLE,  MSRT,TOFFLE  ,IELTS  )اجباری است و و گرفتن مدرک MHLE نسبت به بقیه آسان تر است.

ازویژگی های ممتاز دیگر کلاس این است که جمعیت این کلاس در کرج پایین و کیفیت آموزشی بسیار بالا است. حداکثر تعداد شرکت کنندگان کلاس 9 نفر هستند ،همچنین لازم به ذکر است که شهریه کلاس با دفتر مرکزی در تهران یکسان است.

mhle1

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.