کلاس های ترم تابستان کرج

 کلاس های حضوری ترم تابستان کرج از بیست و پنجم تیر ماه نودو پنج شروع می شود.در شعبه کرج در ترم تابستان کلاس های دو درس اصلی و مهم زبان و سلولی و مولکولی را برگزار خواهیم کرد.درس زبان در تمامی گروه های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم نقش بسزایی در قبولی کنکور دارد،درس سلولی مولکولی درس اصلی تمام رشته های مجموعه زیست شناسی کد1206 وزارت علوم است. سلولی و مولکولی در وزارت بهداشت هم در رشته های ژنتیک انسانی- بیوشیمی بالینی-ایمنی شناسی -بیوتکنولوژی پزشکی (زیست فناوری پزشکی)-نانوتکنولوژی-هماتولوژی-باکتری شناسی-ویروس شناسی -انگل شناسی- قارچ شناسی وآناتومی- دارای ضریب مشخص است و در قبولی بسیار تاثیرگذار می باشد.زمانی که شما از تابستان با آموزشگاه در ارتباط باشید و کلاس هایتان را شروع کنید،حتما نتیجه بهتری خواهید گرفت.و وقتی یک یا دو کلاس را از تابستان شروع کنید این به شما کمک میکند تا برنامه زمستان شما سبکتر شود و بتوانید از تابستان خود بهترین بهره را ببرید.

استاد شاهرضا ،استاد زبانی هستند که ما از ابتدای فعالیت نمایندگی در شعبه کرج برای تدریس درس زبان در خدمت ایشان بوده ایم،ایشان استادی متعهد ،دلسوز و کاملا ًمسلط به مباحث  زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم هستند وتا اکنون رضایتمندی بالایی از کلاس های ایشان را در رشته های مختلف  در طی این سالها داشته ایم. همچنین یاد آور می شوم ایشان مدرس زبان شعبه تهران دکتر خلیلی و مولف کتاب IQBزبان انتشارات گروه تألیفی دکتر خلیلی هستند

تمامی دروس در کلاس زبان با ویدئو پرژکتور تدریس خواهد شد.

دکتر محمدنژاد استاد سلولی و مولکولی کرج از اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه تهران هستند. ایشان رتبه یک دکتری بیوشیمی بالینی دانشگاه تربیت مدرس هستند.بیش از چهل عنوان کتاب معتبر در زمینه های بیوشیمی بالینی و سلولی و مولکولی تألیف و ترجمه کرده اند. با تدریس شیرین و مثال های زیبای ایشان درس سلولی و مولکولی برای شما راحت و قابل درک خواهد شد و این علم را ریشه ای و کاملا مفهومی یاد خواهید گرفت.تمامی مباحث با شکل های رنگی و ویدئو پرژکتور تدریس خواهد شد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.