آغاز توزیع کارت آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ۱۴۰۰

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) وزارت بهداشت از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۳۱ خرداد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ تیر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از مفدا، داوطلبان باید در این بازه زمانی کارت خود را از سایت دریافت کنند، با توجه به اینکه باید قبل از آزمون، آمار داوطلبان مبتلا به بیماری کووید- ۱۹ به حوزه‌های امتحانی اعلام شود، این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

وزارت بهداشت نحوه، زمان توزیع کارت و رشته‌های برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۴۰۰ را به شرح زیر اعلام کرد.

بر اساس تصمیم شورای سنجش و پذیرش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های نوبت سوم یعنی صبح روز یکشنبه ششم تیرماه ۱۴۰۰ به شیوه الکترونیک در دانشگاه‌های محل حوزه آزمون برگزار شود. آزمون سایر نوبت‌ها به شکل کاغذی برگزار خواهد شد.

بر این اساس آزمون رشته‌های فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی، علوم بیومدیکال مقایسه ای، علوم تغذیه، علوم تشریحی، نانوفناوری پزشکی، فارماکولوژی پزشکی، اخلاق پزشکی، شنوایی شناسی، اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، گفتاردرمانی و ارگونومی به صورت الکترونیک برگزار می‌شود.

بنابراین داوطلبانی که آزمون آنها به صورت الکترونیکی است می‌توانند در روز آزمون همراه خود مداد یا خودکار داشته باشند اما همراه داشتن هرگونه یادداشت یا برگه چک نویس ممنوع است. به این داوطلبان در جلسه آزمون برگه چک نویس مهر شده توسط حراست دانشگاه، داده خواهد شد تا در صورت نیاز استفاده کنند و در پایان آزمون این برگه ها جمع آوری خواهد شد.پس از پایان آزمون، دفترچه سوالات جمع آوری خواهد شد.

همچنین داوطلبانی که آزمون آنها به شکل کاغذی است باید پس از پایان آزمون پاسخنامه و دفترچه سوالات فرداخود را به مسئولان برگزار کننده تحویل دهند.

ورود داوطلبان به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر ممنوع است. داوطلبان در تکمیل فرم خوداظهاری مربوط به بیماری کووید- ۱۹ نهایت دقت را داشته باشند تا به اشتباه خود را بیمار معرفی نکنند.

آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در روزهای پنجم، ششم و هفتم تیرماه به دو شیوه الکترونیک و کاغذی برگزار می شود.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.