دکتر احمد خلیلی در سال ۱۳۷۳ در دانشگاه آزاد بروجرد در رشته کاردانی علوم آزمایشگاهی تحصیلات دانشگاهی خود را شروع کرد و در سال ۱۳۷۷ با کسب رتبه اول در آزمون ورودی دوره کارشناسی به دانشگاه علوم پزشکی ایران راه یافت و تحصیل دوره کارشناسی خود را در رشته علوم آزمایشگاهی به پایان رساند.
دکتر احمد خلیلی اگر چه در سال ۷۹ در هر دو آزمون وزارت بهداشت و دانشگاه تربیت مدرس موفق به کسب رتبه نخست شد،اما مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تربیت مدرس به پایان رساند.وی همچنین با کسب رتبه نخست در آزمون دکتری سال ۱۳۸۵ ، در رشته “دکتری ایمنی شناسی” پذیرفته و در دانشگاه تربیت مدرس مشغول به تحصیل شد.
تا کنون از دکتر احمد خلیلی بیش از ۲۰ عنوان کتاب پزشکی به صورت تالیف و ترجمه منتشر شده است.وی سابقه مدیریت گروه جهاد علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی از سال۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ و نیز سابقه چهار ساله همکاری با موسسه قلم چی به عنوان مسئوول دوره کاردانی را در کارنامه فعالیت های خود ثبت کرده است.
دکتر خلیلی از سال ۱۳۷۹ شروع به تدریس و در سال ۱۳۸۵ اقدام به تاسیس این گروه آموزشی کرده اند.که از افتخارات گروه آموزشی و تالیفی دکتر خلیلی ارائه بانک سوالات دروس مختلف گرایشهای پزشکی  تحت عنوان IQB برای اولین بار در ایران میباشد. این گروه آموزشی به برگزاری کلاسهای آمادگی کنکور ارشد و دکتری در رشته های مجموعه علوم پایه پزشکی و مجموعه زیست شناسی میپردازد و امکانات فراوانی را همچون کتاب،بسته های آموزشی،آزمون های طبقه بندی شده،مشاوره تخصصی و امکانات آموزش از راه دور را  برای داوطلبان کنکور سراسر ایران فراهم کرده است. از دیگر افتخارات این گروه آموزشی کسب رتبه های تک رقمی دانشجویانش در کنکورهای سالهای متمادی میباشد و لازم به ذکر است که گروه تالیفی و آموزشی دکتر خلیلی با استفاده از بیش از ۴۰ شعبه خود در سراسر کشور به ارائه خدمات به دوست داران علم و دانش مشغول میباشد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.